| Bianqita a întrebat:

Am si eu o problema cu Pc-ul meu.Am internet de la Rds, il conectez cand pornesc calculatorul, dar dupa aprox 5 min, daca nu-l folosesc, pica netul. Ce as putea face? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Kylexy a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic ori pica netu ori pc ori vreun virus care face asa ceva ce sistem de operare folosesti s-ar putea sa fie de la placa de retea incearca cu alt calculator daca si cu celalalt face la fel netu e de vina daca cu celalalt nu face asa inseamna ca sa strikat placa de retea

3 răspunsuri:
| Bianqita explică:

@Cata:Nu, doar pica netu'.

| Catalin91 a răspuns:

Ti se stinge si monitorul adica se pune la hibernare?

| moniii a răspuns:

Vb cu astia de la rdsbig grin poate fi ceva de la eihee hee
nu stiuthinking