| CaptainUnicorn a întrebat:

am si eu o problema cu subtitrarile si ma gandeam poate-i dau de capat aici. Nu-mi mai merge nicio subtitrare, pur si simplu nu mai apare, ieri imi mergea perfect. Am incercat in alt player, cu alt format, am pus numele exact ca filmul si tot nu vrea. Stie cineva ce-as putea face? mersi.

2 răspunsuri:
| oz a răspuns:

Intra in player si dai load subtitles. Daca nu merge nici asa, instaleaza un alt pachet de codecuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum adica "alt format"? si cum adica ai pus numele exact ca filmul? nu conteaza asta.filmul poate sa se numeasca "sdfrg" si subtitrarea sa se numeasca "sdfjerhog", atat timp cat sunt amandoua in acelasi folder si filmul are extensia. avi sau. mp4 sau orice alt format si subtitrarea. sub sau. srt este perfect.Si totusi daca ai BSplayer da clic dreapta pe player apoi obtions si preferences si te duci la subtitles si undeva scrie "subtitles disabled" daca casuta aia unde scrie subtitles disabled este bifata, debifeaz-o si da ok, apoi pune filmul si subtitrarea intr-un singur folder si da clic dreapa pe film si alege play with bsplayer sau open with bsplayer sau da direct dublu clic pe el daca nu ai alt player.Si daca tot nu merge inseamna ca totusi ceva mai grav s-a intamplatlaughing si nu stiu. sper sa te fii ajutat raspunsul meu:*