| BlahxD a întrebat:

Hei. Incerc sa vad un film in VLC media player cu subtitrare dar nu merge. Filmul nu cred ca e de vina, pentru ca am incercat si la alte filme si tot nu merge. E de vina formatul subtitrarii oare? Daca da, care trebuie sa fie ala? Mentionez ca momentan e in srt si subtitrarile le-am descarcat de pe subtitrari.regielive.ro.

Răspuns Câştigător
| Alexander21 a răspuns:

Incearca alt player,Gom player,este superior VLC. Deschizi Gom Player,selectezi filmul si subtitrarea, si le tragi amandoua in fereastra Gom Player, iti va merge 100%

| BlahxD explică (pentru Alexander21):

Functioneaza, merci! ^ ^

| Alexander21 a răspuns (pentru BlahxD):

Cu placere, vizionare placutahappy