| Rapk1d a întrebat:

De ceva timp am o problema serioasa cu messengerul:
Contul de yahoo e activ,internetul e ff bun si cu toate acestea nu reusesc sa ma loghez pe messenger, imi apare eraoarea aceasta; http://imageshack.us/photo/my-images/824/pozamess.png/
Am incercat mai multe versiuni de yahoo, chiar am reinstalat windows-ul de 2 ori si continua sa-mi dea aceeasi eroare. ((posibil sa fie un bugg ceva? )
Ce pot face?

3 răspunsuri:
| Sebastian11x1 a răspuns:

Da clik pe mesenger, in stanga sus cum te uiti, clik pe conexiune si bifezi fereastra cu proxy, apoi dai aply, o sa mearga sigur

| KiTTtTtTtTtyYyYyY a răspuns:

Eu cred ca cineva ti-a "spart" id`ul. Mi s`a intamplat si mie...

| Rapk1d explică:

Nu e asta, pentru ca folosesc mai multe id-uri si aceeasi eraoare imi da la fiecare id ori de cate ori as incerca
ex; acum 1 ora am bagat iar win7 si din nou aceeasi eroare;(