| roxY_9757 a întrebat:

am si eu o problema cu yahoo messenger sad atunci cand incerc sa ma loghez imi apare o eraore care zice ceva d genu ca nu merge internetul. dar de fapt internetul merge sh chiar foarte bine. prima data am crezut ca am eu o problema la id sh am incercat mai multe id'uri dar am primit aceish eroare. este prima data cand imi da o astfel d eroare. am incercat sa instalez si alt tip de mess. dar tot aceias eroare primesc. HELLPPP plsSS... FUNDA :X. puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Spark10 a răspuns:

Inainte sa te loghezi intra la messenger-connection preferences si inceraca sa bagi "connect via proxy server" daca e deja asa atunci schimba la "directly to internet"

| CrisPis_3806 a răspuns:

Ai gresit ceva
mai incearca odata