| asul1337 a întrebat:

Am si eu o problema, intru azi pe facebook si ma uit la pozele mele de profil si nu am numai doua din 16 (cate aveam), acelasi lucru vad ca s-a intamplat si la pozele de coperta si la restul, mi s-au sters aproape toate. Cum pot sa le recuperez exact asa cum au fost cu totul (likeuri, comuri...). Mentionez ca parola nu o are nimeni si nici nu a fost sparta" deoarece primesc notificare cand ma loghez de pe altceva! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Iwannabesmart a răspuns:

Nu cred ca le mai poti recupera si e ciudat.Cine iti sterge pozele? ...nu are cum sa se sterga, cel putin asa stiu eu.