| deedee32 a întrebat:

Am instalat azi messenger 11, totul merge bine dar cand vreau sa intru pe id meu imi apare aia troubleshoot si zice ca nu sunt conectata la internet dar mozilla merge foarte binecrying va rog ajutati-ma dau funda!

2 răspunsuri:
| lucy90 a răspuns:

Intri la internet options >connections >Setări LAN şi debifaţi caseta de selectare „Utilizaţi un server proxy pentru LAN".

| unnene a răspuns:

Salut. poate ca nu iti gaseste id-ul si mai bine iti schimbi parola dai jos acolo la ''change password'' sau mai bine fa-ti un id. daca vrei poti sa contactezi daca ai probleme. sper ca te-am ajutat.