| MadaZuza a întrebat:

Am o intrebare despre telefonul meu. Am un Samsung si de fiecare data cand incerc sa ma conectez la calculator cu cablul de date, telefonul imi apare conectat dar calculatorul nu reactioneaza... Recent am descoperit urmatorul mesaj: Windows could not find driver software for your device. If you know manufacturer of your device, you can visit its website and check the support section for driver software. Ceva ajutor va rog?big grin Dau funda :*

7 răspunsuri:
| njohn a răspuns:

Ii trebuie un driver, inainte sa bagi cablul de date intra in setari conectivitate, si la usb dai memorie masa, mass storage

| MadaZuza explică (pentru njohn):

Si unde gasesc setarile de conectivitate?

| njohn a răspuns (pentru MadaZuza):

Pai tot in setari

| njohn a răspuns (pentru MadaZuza):

Ce tel ai

| MadaZuza explică (pentru njohn):

Samsung

| njohn a răspuns (pentru MadaZuza):

Ce model

| Lizsa2023 a răspuns:

Skoate de kiteva ori cablul))si iar konecteazal sau adreseazate la cineva mai profesionit*