| ArianaCdt a întrebat:

Cand imi conectez telefonul la calculator prin cablu, nu mai apare fisierul cu pozele facute cu, camera telefonului. De ce? Si ce pot face sa apara? L-am si resetat si tot degeaba.

6 răspunsuri:
| Marrythenight a răspuns:

Inchide telefonul, si deschidel iar. Daca nu merge dai restart pc-ului.

| ArianaCdt explică (pentru Marrythenight):

Nu merge. Se intampla mereu de la un timp. Nu este ceva de moment.

| Marrythenight a răspuns (pentru ArianaCdt):

Probabil e defect cablul de date, nu stiu ce sa zic, du-te la cineva care se pricepe si roaga sa te ajute, sa iti spuna daca poti cumpara altul.

| Eviix a răspuns:

Cumpara alt cablu.

| booholucian a răspuns:

Nu iti dechide folderul pentru ca cablul de date un citeste ce este in memoria telefonului! Cisteste doar ce este in cardul de memorie. Asa ca sfatul meu este sa muti toate pozele intr-un folder din cardul de memorie.

| ArianaCdt explică (pentru booholucian):

Asa am facut pana acum doar ca mi-e greu sa mut toate pozele mereu pe alt folder caci trebuie sa intru intr-un program de editat si sa le iau pe rand. [pana acum ceva timp, cablul citea si folderul cu poze din camera telefonului]