| teiube a întrebat:

Buna am si eu o problema mi-am schimbat calculatorul si sistemul de operare odata cu el inainte aveam windows vista si acum am un alt calculator cu windows 7 si as vrea sa imi configurez outlook-ul si nu stiu cum eu il am instalat dar nu merge si ca imi trebuie 2 chesti daca pot sa le zic asa provaidarul de la internet- pe care il stiu e de la romtelecom si provaidarul adresa sau cam asa ceva ma rog u prea ma pricep cine ma pote ajuta primeste funda plus vot vreau un rasouns detailat ca sa pot sa inteleg si sa si aplic multumesc anticipat

1 răspuns:
| DoarImpreuna a răspuns:

Daca merge netul si nu merge outlook-ul inseamna ca nu e providerușl de vina. Asigura-te ca ai respectat toti pasii. Spune pe ce site ai contul de email si iti dau pasii exact.

Un tutorial util ai aici: http://www.videotutorial.ro/? p=4516 daca e vorba de un cont gmail daca e alt cont gasesti tutoriale sau da mai multe detalii.