| deeadeea_1643 a întrebat:

Am si eu o problema. Nu mai pot intra pe Facebook decat de pe telefon. Am increcat si cu Flash Peak si cu Internet Explorer dar nu se conecteza de pe niciunul si nici nu imi apare niciun mesaj, nimic. Stie cineva care e problema si cum pot sa o rezolv?

Răspuns Câştigător
| michelia a răspuns:

Cred ca esti a zecea pe care am vazut-o in ultimele 2 ore ca se plinge in privinta accesului pe Facebook.
Inseamna ca e o problema cu serverele lor si nu ai ce face decit sa astepti.

2 răspunsuri:
| Aide a răspuns:

Incearca Google Chorme este foarte foarte bun

| iubescbulldogii a răspuns:

Salut. Incearca cu un alt browser. Incearca cu Safari. La mine merge perfect.