| djnonny a întrebat:

Buna Am si eu o rugaminte la voi toti cum sa fac sau ce pot sa fac. Sa va explic deci intru in my computer intru intr-o partie indiferent care si cand dau dublu clic ca sa intru in ea nu imi deschide partitia acolo. Imi redeschide o alta pagina cu ce am in partitia respectiva si de acolo sa zic ca vreau ca sa intru in filme dau dublu clic pe filme si iarasi in deschide o alta fereastra. De ce? cum pot ca sa fac sa nu se mai deschida asa si sa se deschida acolo? Am un alt pc si acolo se dechide normal dau dublu click in d se deschide partitia, dar aici e cu totu altfel se deschide o alta fereastra cu ce am in D va rog sa ma ajutati. Va multumesc anticipat

1 răspuns:
| Lvrvwe a răspuns:

Din ce inteleg eu, tu vrei ca sa se deschida in aceeasi fereastra si nu in ferestre diferite. Daca am inteles bine, atunci faci asa: My computer->tools->folder options->general si aici vezi la "browse folder" sa bifezi "open each folder in the same windows"