| MiaAnamaria a întrebat:

am si eu un blog, si nu mai stiu cum sa postez, am dat si acolo la iei, si imi spune ca trebuie sa imi apara " Postare noua", dar nu imi apare nici unde.
Daca ati putea sa ma ajutati... dau funda celui care reuseste I don't want to see

Răspuns Câştigător
| MeConstantine a răspuns:

Unde este blog-ul? ca sa te ajut

| MiaAnamaria explică (pentru MeConstantine):

Http://bubbulinha-bubbu.blogspot.ro/, nu am mai intrat de mult, si vreau sa mai postez ceva nou etc... si nu prea imi reuseste

| MeConstantine a răspuns (pentru MiaAnamaria):

Primisi, am dat raspuns

4 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Oky,
Deci te loghezi pe blog cu autentificare dupa asta va aparea:
Pe centrul blogul tau ( cu numele langa butonul de blog nou pe stanga ) acolo ai un icon cu un creion happy dai click pe el si gata happy sau dai vizualizati blogul si de acolo postare noua tot pe iconul cu un creionhappy fara frica