| Alex31004 a întrebat:

Buna!
Am si eu un LG Optimus L5 si cand deschid CAMERA FOTO scrie: "NU SE POATE REALIZA CONECTAREA LA CAMERA FOTO" Stiti de ce? Ce pot sa fac?
Funda

11 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Toata lumea iti zice acelasi lucru : LA SERVICE cu el!

| Alex31004 explică (pentru zdrangoi):

Acolo il tin 2 sapt. poate si mai bine.

| zdrangoi a răspuns (pentru Alex31004):

De unde stii?
Ai fost?
Du-te si incearca!
Asa o sa ti se raspunda fel de fel, ai sa umbli in el si nu rezolvi nimic.
Ba mai mult, daca se cunoaste ca ai umblat in el pierzi si garantia.

| Alex31004 explică (pentru zdrangoi):

Lool. nu am umblat in el.

| AlexDu a răspuns:

Trebuie dus la service.
Sau du-l la magazinul de la care l-ai luat, daca ai garantie.
big grin -> Baga funda laughing.

| Alex31004 explică (pentru AlexDu):

Si daca il duc la magazin?raised eyebrows Nu tot il baga in service?

| AlexDu a răspuns (pentru Alex31004):

Tot acelasi lucru.(:\

| Andrey12 a răspuns:

Du-te la un service cu garantia ( daca o mai ai )

| TheBoY a răspuns:

S-a ars camera si trebuie schimbata sau du-te cu el de unde l-ai cumparat.

| jigsow112 a răspuns:

Daca tia cazut s-ar putea sa ti se fi desprins banda de la camera si sa nu se mai faca conecsiunea.mai bine il duci la service