| Alex31004 a întrebat:

Buna!

Am si eu un LG Optimus L5 si cand deschid camera foto imi scrie :"Nu se poate realiza conectarea la camera foto." Stiti cumva de la ce? Sau ce pot sa ii fac?

Funda

5 răspunsuri:
| Morphines a răspuns:

Cine știe, dacă-l mai ai în garanție, folosește-te de asta...

| DavidOsam a răspuns:

Salveaza tot ce ai in telefon pe pc si da-i un Factory Reset, dar intai da-i un downgrade la camera foto (dai la informatii si acolo, daca ai facut update, o sa-ti apara "dezinstalati actualizarile"). Daca nici asa nu merge, schimba-i soft-ul.

| Alex31004 explică (pentru DavidOsam):

Cum fac downgrade?

| DavidOsam a răspuns (pentru Alex31004):

Dai la informatii (tragi icoana de la camera foto pe "informatii" ca si cand ai pune-o pe ecran) si acolo, daca ai facut update, o sa-ti apara "dezinstalati actualizarile"

| Alex31004 explică (pentru DavidOsam):

Nu imi scrie dezinstalati actualizarile.