| BloodyHuman a întrebat:

Am si eu un psp Sony din 2004 care mergea perfect,insa, nu l-am mai folosit de ceva timp.L-am bagat la incarcat si cand dau sa il aprind beculetul verde se aprinde dar displayul nu.Si cand incerc sa il inchid nu se inchide ci trebuie sa ii scot bateria.Ce trebuie sa ii fac?straight face Funda!

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Incearca la un service.
Pare defectat, dar e ciudat ca zici ca nu i-ai facut nimic. Oricum, sunt mai multe persoane care au avut problema asta.