| anonim_4396 a întrebat:

am si eu un s5 si vreau sa scap de folderul picasa, tin sa precizez ca nu merge sters,

6 răspunsuri:
| n1445 a răspuns:

Mergi la contul google sincronizeaza albumul picasa, apoi mergi la managerul de aplicatii, cauta aplicatia picasa si apoi dai golire cache

| n1445 a răspuns (pentru n1445):

Aplicatia galerie*

| adrianbestboy98 a răspuns:

Du-te la setari la conturi si vezi ca ai acolo contul google dai remove si baga-l din nou si gand il bagi dai pe el si ai acolo sa opresti sincronizarea pentru picasa

| florincraiova a răspuns:

Aruncal

| florincraiova a răspuns:

Kxhsjfd

| Ilinca_Robert_1999 a răspuns:

Buna! Si eu am S5 si mda. ma enerva folderul Picasa din galerie. Daca si tu il ai, tot tu l-ai bagat. Fie ca sti sau nu, sau ca vrei sau nu. Eu mi l am bagat cu propria mana (nu mai stiu cum si din greseala). Dar, am o solutie mai mult sau mai putin placuta dar eficienta. A mers. Am dat restart telefonului si nu am mai adaugat Picasa din optiunile galeriei. Sper ca te.am ajutat.