| IonutGaming69 a întrebat:

Sall TPU, am si eu o problema mare! M-am suparat intr-o zi si am sters FIFA 10 fara sa-l dezinstalez! Iar acum mi-a ramas versiunea acolo in pc. Folderul este sters iar la Control Pannel nu merge sa-l sterge sau sa modific de acolo... O metoda urgenta! Am incercat sa-l bag din nou si nu mi-a mers sa-l instalez din nou! Help va rog dau funda la cel mai recent si mai bun raspuns care sa fie util. Sunt un baiat serios si vreau un raspuns serios!
CUM SCAP DE FIFA 10 DIN PC DEFINITIV?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Fa un sistem restore!
SYSTEM RESTORE (RESTAURARE SISTEM) - click dreapta pe my computer > proprietati > advanced system settings > mergi pe tab-ul system protection > click pe > system restore > urmeaza pasii.
System Restore iti da timpul inapoi la o data anterioara problemei tale. Data o alegi tu din acea lista care iti apare la pasul 2 si trebuie aleasa inainte de a avea aceasta problema, de exemplu daca problema ai avut-o azi, alegi data de ieri sau cu 3-4-5 zile in urma (cand ai instalat ultimul program). Atentie: ultimul program o sa dispara si trebuie reinstalat.
Pentru XP vezi aici http://support.microsoft.com/kb/306084/ro
In link da click pe '' +'' din dreptul -> Cum se utilizeaza instrumentul Restaurare sistem pentru restaurarea Windows XP la o stare anterioara

Dupa aceea dezinstalezi!
Succes!

2 răspunsuri:
| Star4You a răspuns:

Windows Uninstaller sau mai e o chestie, sa il pui sa se dezinstaleze sa astepti vreo 10 min apoi inchizi calc de la buton si ar trebui sa nu mai fie acolo.

| IonutGaming69 explică (pentru Star4You):

Nu am unde sa-l dezinstalez, nu mai am unistallu'
nu stiu cum sa-l scot de acolo...