| dEm0nyk a întrebat:

am si eu un webcam a4tech pk-333mb si mi-am luat driverul de pe net pentru k n`am cd-rom, am incercat mai multe drivere, dar cu toate..vede cu tenta roz, am intrat in setarile lui...dar nu vrea.Are cineva vreo idee?batting eyelashes

8 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
instaleaza manycam si regleaza imaginea de acolo, ai in dreapta cantitatea din fiecare culoare.
Bafta

| dEm0nyk explică (pentru CataC):

Ms..am facut asa...vede cat de cat mai binisor.dar nu ca un web normal..ms oricumbatting eyelashes

| CataC a răspuns (pentru dEm0nyk):

Singura solutie sa se vada perfect e webcam nou.
Fa-ti relatie la distanta si ti-l cumpara el. laughing

| dEm0nyk explică (pentru CataC):

Dar ma oftic ca e nou..am sa-mi cumpar eu unulaughingdecat relatie la distantalaughing

| CataC a răspuns (pentru dEm0nyk):

Daca e nou ori n-are driverul bun ori l-ai nimerit defect. Ia driverul exact pe modelul ei si daca tot nu merge du-l la garantie.
Sau... http://goo.gl/qVYXx :D

| xXkenzorXx a răspuns:

Trebuie sa ti-l schimbe de unde l-ai cumparat pentru ca este un defect de reglaj al CCD-ului...
Bafta!

| alexs99 a răspuns:

Trebuie sa-ti instalezi manycam si sa reglezi imaginea de acolo(cantitatea de culoare).

| dEm0nyk explică (pentru alexs99):

Ms...nu s`a facut de tot...dar vede mai binehappy