| Joline_Delia_1980 a întrebat:

am sters un id de mess. ieri..il pot reactiva azi inapoi? multumesc

8 răspunsuri:
| Sihastrul a răspuns:

Se poate.

Răspuns utilizator avertizat
| Kyrie a răspuns:

Este o grupa care se numeste Adrese sau ceva de genul, acolo sunt toate idurile care le-ai sters, ele vor disparea de acolo doar daca le stergi TU si de acolo, da-mi o funda
:d

| BCoMichael a răspuns (pentru Kyrie):

Pleaca bah cu fundele tale...cand spui acelasi lucru cu raspunsul de mai sus adica AL MIEO...tongue nu meriti nici o flegma rolling on the floor)))))

| Kyrie a răspuns (pentru BCoMichael):

Du-te ma parazitule si lasa-ma, gaseste-ti pe altul sa te certi, sorry dar nu sunt g. a. y ca tine laughing

| BCoMichael a răspuns (pentru Kyrie):

Gay nu e abreviere, daca stii ce e aia desigur rolling on the floor)))) si da tu nu esti gay, esti lesby

| BCoMichael a răspuns:

La adress books il gasestiwinking

| AlexandraEpureanu a răspuns:

Da, daca dai la address book (e ultima sectiune din lista) il gasesti acolo si poti sa ii dai din nou "add". Vezi insa ca persoana respectiva va trebui sa iti accepte din nou cererea.