| Mihai_Gaita_1994 a întrebat:

Salut, am un telefon Orange nivo de 2/3 zile prima zi am putut sa descarc aplicati de pe google play iar dupa nu, am sters din toate aplicatile google datele si am sters si contul din istoric si tot nu merge...si imi apar 2 erori 1 ca nu este suficient spatiu in telefon, iar alta rpc:s-5:aec-0
stiti cumva cum pot rezolva problema?

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand urmezi sfatul lui Sparkle0, iar daca problema persista trebuie sa faci o revenire la setarile din fabrica si sa incerci din nou.

O zi buna,
Orange Helper

| SparkleO a răspuns:

Pai si mie imi aparea asa, pana sa bag cardul de memorie. Nu e destula memorie in telefon.