| Iulian_Pavaloaia_1994 a întrebat:

Bună,am uitat parola unui cont de yahoo, si nici numarul respectiv nu il mai am ca sa ii pot da recovery.
Altceva pot face?
Multumesc Mult!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi pe yahoo si spui ca ai uitat parola "forgot password" si ei iti trimit un link pe adresa de email, pe acre tu o deschizi si pui noua parola provizorie pe care ei ti-o trimit acolo.
Odata intrat in cont, schimbi numarul de telefon si pui o parola noua, pe care o notezi undeva ca sa nu o mai uiti.