| anonim_4396 a întrebat:

Am un antivirus Avast descarcat gratuit de pe net, m-am inregistrat si e valabil 1 an! Am dat scanare si mi-a sters virusii gasiti dupa care am dat iar scanare si mi s-a spus ca nu am virusi in calculator! Inseamna ca acum calculatorul meu e sigur si protejat? Mai am acei virusi? Mai exista risc? Funda cel mai bun raspuns si vot pentru restul!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E în regulă. happy De-acum atât timp cât e actualizat n-ai de ce să te temi. big grin

| mnthseby a răspuns:

Nu mai exista niciun risc deocamndata happy pana nu iei altii

| delia5609 a răspuns:

Deci cei care au fost au fost eliminati? La scanarea cand reporneste calculatorul mi-a dat Eliminare tot si cred ca a eliminat? E posibil sa mai fi ramas ceva infectat? Acum calculatorul imi merge mai bine si nu se mai blocheaza!

| sunmiley a răspuns:

Uhm,daa! Nu mai ai virusi daca iti spune ca nu mai ai. Acel antivirus nu baga de la el. Daca ai scanat o data, nu mai ai ce virusi sa ai, decat daca ai mai downloadat ceva de pe net intre timp. In fine, eu am un antivirus Kingsoft care imi scaneaza pe loc orice as fi descarcat si imi spune daca e sigur sau nu sa-l pastrez.

| sexymen a răspuns:

Te rog sa imi dai si mie liku de unde ai luat anti-virusul happy

| delia5609 a răspuns (pentru sexymen):

Ro.malavida e un site nevirusat si de pe care iei programe si antivirusi gratuit! daca te inregistrezi la anitvirus dupa ce e descarcat e valabil un an... daca nu il ai in proba 30 de zile. http://ro.malavida.com/......indows-1-1