| Sophie90 a întrebat:

Buna am un aparat foto si aseara m-am dus la banchet si am pus card-ul de 4 GB pentru a avea mai multa memorie, iar azi cand am vrut sa descarc pozele in calculator nu a mai mers. Am pus card-ul in Card-ul reader si imi apareau incoanele alea in my compiuter dar doar atat sau in cel mai bun caz imi aparea ca se incarca si imi dadea eror ca sa spun asa. Ce as putea face pentru a scoate pozele?

Răspuns Câştigător
| djhateme a răspuns:

Pe camera se vad pozele de pe card? daca da, incearca sa conectezi camera la pc, prin USB1 sau USB2 cu cablul de date, si vezi daca functioneaza.si o alta probabilitate ar fi ca, camera sa nu suporte o memorie de 4gb.cauta pe net specificatii ale camerei.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cazul in care nici pe aparat nu poti vizualiza aceste poze, este posibil sa fie un defect al cardului. in cazul in care pozele pot fi vizualizate in aparat, iti recomand sa incerci un alt cititor. pentru informatii detaliate, nu ezita sa contactezi service-ul F64.ro. cu siguranta vom gasi impreuna o solutionare rapida si simpla a problemei pe care o intampini. Bogdan Gheighis-F64 service. te salut!