| Idk007 a întrebat:

Am un buget de maxim 600 ron si vreau iphone 3g sau 3gs de craciun.Cunoasteti pe cineva care are asa ceva?straight faceAm cautat si pe okazii si sunt scumpe, sau defecte.Va rog ajutati-ma!happyFundaa

1 răspuns:
| laurentiu80 a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu cumperi de pe okazii ca sunt foarte multi tepari. vezi si tu forumurile de vanzari din orasul tau, sau judetul tau. Chiar daca trebuie sa te deplasezi sa il iei e mai bine, ce-i in mana nu-i minciuna