| anonim0006 a întrebat:

am un calculator format din :procesor Intel core i3 4160, memorie 4 gb, wd blue 1 tb. sursa 500 w, Gigabyte H81M-S2PV.As vrea sa stiu daca trebuie sa schimb unitatea optica GSA-H10N cu Asus DRW-24F1ST/BLK/B/AS, SATA, Negru, Bulk(la eMAG).

3 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Crezi că în 2015 trebuie să scrii prea multe CD-uri sau ce? laughing

| Jipa95 a răspuns:

La ce-ti mai trebuie o unitate optica in ziua de astazi? Mai orice se depoziteaza pe un stick sau se descarca de pe net.

| AdrenalinTm a răspuns:

laughingunitatea optica? pe bune
ma daca iti iei ia-ti un blu-ray decat sa iti iei alt dvdrw