| byoana a întrebat:

am un card de memorie care l-am primit impreuna cu telefonul, problema este ca este codat.Cuma as putea afla codul?

Răspuns Câştigător
| coSSmiN97 a răspuns:

Pai ar trebui sa te duci la reprezentanta, sau la un asa zis "hacker":sunt peste tot prin oras "magazine" specializate in decodare.eu mi-am decodat telefonul cu 10 lei...Succes:*

5 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Pai mergi de unde ai cumparat telefonul impreuna cu cardul si iti zic ei

| fleurs a răspuns:

Sal
cardul e pentru telefonul tau (si aici nu ma refer la SIM card) sau e un SD pentru aparate foto?
_si intr-un caz si in celalalt cred ca presupune o formatare
_daca telefonul e nou si ai primit bonus un card atunci va trebui sa contactezi pe cei ce l-au vandut.
succes!

| Ktaloasa a răspuns:

Buna. du'te cu el la o reprezentanta si te vor ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa il duci la decodat, de unde ai luat telefonul sau daca nu la magazinele germanos, vodafone...sau daca nu la un service de telefoane.

| tavyboss a răspuns:

Stii ce ai putea sa faci sa il duci la reparat daca ai unu prin oras incearca ca poate merge sau il schimbi daca e telefonul in garantie si iti alt card