| єℓєηα a întrebat:

Am un card MicroSD de 1 GB pe care l-a pus sora mea intr-un mp3. Cand am incercat sa-l bag in telefon imi zicea ca trebuie sa fie formatat.Am incercat sa-l formatez in telefon insa problema e ca pot sa-l las si o zi intreaga sa se formateze pentru ca tot nu termina; scrie mereu pe ecran "Formatare in curs..." dar nimic altceva. Am incercat sa-l formatez si in pc insa pot sa dau click pe Format si de 100 de ori pentru ca tot nu se formateaza. Altceva ce as putea face? :-s [fundita. kiss]

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Si la mine s-a intamplat la fel.
pana la urma s-a sters tot sad, dar cardul a mers apoi.

5 răspunsuri:
| Toxic a răspuns:

Alt cardlaughing

| pwp a răspuns:

Mersi pentru funda happy

| nelu70 a răspuns:

Daca ai un laptop la dispozitie incearca acolo sa-l formatezi.

| Iheartshoes a răspuns:

Am patit exact acelasi lucru.
Dupa lungi asteptari s-a formatat[adica s-a sters tot de pe el ]
Tot ce poti face este sa schimbi cardul... unul de 1 GB nu costa asa mult.
Succes!winking

| danageta a răspuns:

Schimba cardul