| justme_2012 a întrebat:

Buna TPUhappy problema mea e urmatoarea: de ceva timp cand incerc sa imi pun o melodie pe telefon scrie "disk write protected" insa am umblat la chestia aia de la USB si am pus sa nu fie blocat. Apoi mi-am luat un alt USB crezand ca s-a stricat.Insa nici cu celalat USB nu merge.Scrie ca trebuie sa reformatez insa am dat click dreapta si nu se intampla nimic.Scrie ca nu s-a formatat.Am incercat cu alt card si tot la felstraight face ce ar putea avea? plz help!

1 răspuns:
| Hannibal_8732 a răspuns:

Cred ca trebuie o reinstale al sistemului de operare(windows, sau ce folosesti)