| oanyoana a întrebat:

.am un card sd si nu merge sa pun melodii sau altceva pe el..pana acum a mers(nu are buton LOCK) l-am formatat de pe telefon dar tot nu merge...imi pune ca discul este protejat la scriere.cum pot elimina protectia?

Răspuns Câştigător
| eduardpuiu93 a răspuns:

Pune cardul in telefon. Apoi intra in menu si selecteaza cardul de memorie. La optiuni cauta ceva de genul Security si inchide de acolo LOCKul.

| oanyoana explică (pentru eduardpuiu93):

Nu am gasit nimic...am incercat sa-l formatez dar nici asa nu merge

1 răspuns: