| Ramo137 a întrebat:

Am un cont de Youtube si cineva s-a conectat din Germania pentru a pune un episod, insa nu stiu daca mai e conectat sau nu.

Cum aflu cine e conectat pe Youtube-ul meu si cum il pot deconecta?
Ori pe gmail. E acelasi lucru ca gmailu' e usernamu de la Youtube?

Dau funda

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Youtube e administrat de Google. Te poti deconecta de la gmail astfel:
https://support.google.com/......nswer/8154

| Ramo137 explică (pentru dannyel86):

Multumesc! Am cautat unde scrie DETALII '' În colțul din dreapta jos, dă clic pe Detalii și apoi Deconectează-te de la toate sesiunile web'' Nu am gasit... poate s-a schimbat. M-am uitat pe la setari. nada sad

| Ramo137 explică (pentru dannyel86):

Am gasit, scria foarte mic

| dannyel86 a răspuns (pentru Ramo137):

Ma bucur ca te-ai descurcat.

| Ramo137 explică (pentru dannyel86):

Ce dragut! laughing Multumesc