| MonyMoney90 a întrebat:

Buna,am un cont pe Google Youtube si numai stiu cum sa postez videoclipuri sa se vada si pe youtube? numai imi apare optiunea sa dau nume la videoclip si sa il postez ca...,vreau sa il vada toti pe youtube dar numai stiu cum sa procedez la setari,cineva sa imi spuna va rog,este un videoclip cu nepotelul meu mic, dau funda la raspunsul corect. happy

2 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Pur si simplu intri pe youtube si langa bara de cautare muzica iti apare " Incarcati " dai click acolo si selectezi din calculator videoclipul.