| anonim_4396 a întrebat:

Am un CPU Intel Celeron G530 2.4GHz cu Sandy Bridge si o carcasa cu o racire extrema (6 coolere + cooler cpu). Cum e posibil ca in Full Load sa am numai 28 grade Celsius? Alti care au aceasi Cpu ziceau ca ajunge si la 80 grade celsius in Full Load...

Răspuns Câştigător
| M1hai a răspuns:

Pai ai air flouding foarte bun si de asta

| bassmusic a răspuns (pentru M1hai):

Scuze... dar ce e air flouding? ( ventilatie buna?)

| M1hai a răspuns (pentru bassmusic):

Da

4 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Și tu te superi că ai temperatură foarte mică? laughing)
Ai răbdare. Peste doi ani ai să te dai de ceasul morții că ți se stinge calculatorul de la supra-încălzire.

| bassmusic a răspuns (pentru kongeriket):

Luna viitoare imi iau I5-3470 3.2Ghz... si ma miram de Cpu-ul meu actual... ce temperatura mica are.