| Millanteria a întrebat:

Am un galaxy mini si azi cand am vrut sa il blochez nu imi mai mergea butonul de lateral si nici butonul de "back". Am o colega care are tot galaxy mini si i s-a intamplat acelasi lucru. Ce as putea sa fac? crying help me, please.

Răspuns Câştigător
| JulyStorm a răspuns:

Samsungurile sunt telefoane sensibile. Da-i din cand in cand un restart si va functiona mai bine.
Daca problemele continua, mergi cu el la garantie.

1 răspuns:
| Minks a răspuns:

Daca mai are garantie, mergi in magazinul din care l-ai achizitionat si spune-le care e problema cu el.
Daca nu, mergi la un service de telefoane din orasul tau, trebuie sa gasesti unul.