| Valentinnn1 a întrebat:

Cum pot seta la un Samsung galaxy mini sa se deblocheze si din butonul din mijloc adica cel dintre butonul Inapoi si Setari nu numai din cel de lateral?

2 răspunsuri:
| raducuu a răspuns:

Pai apesi pe cel din mijloc si iti apare aia cu silentios si deblocare (asa apara la mine) altfel nu ai cum.

| Valentinnn1 explică (pentru raducuu):

Nu merge... Cand e blocat tin apasat si nu se intampla nimic, iar cand e deblocat imi apare aplicatiile deschise recent daca tin apasat pe el