| Kia_Marius_1993 a întrebat:

am un HP dv6 6005sl cu 2 placi video, cea integrata AMD M880G with ATI Mobility Radeon HD 4250 si cea dedicata AMD Radeon HD 6650M 1gb ddr3, problema e ca nu gasesc driverere potrivite iar cand intru intr-un joc sau chiar pe browser, laptopul incheata, ecranul devine negru si necesita force restart, ma poate ajuta cineva cu aceasta problema? sau este alta cauza?

3 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

"C:\Program Files (x86)\IObit\Driver Booster\4.2.0\DriverBooster.exe"-- descarcati asta

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Driver Booster\4.2.0 mai simplu

| Kia_Marius_1993 explică (pentru BostanDaniel1974):

E foarte bun programul dar imi gaseste tot aceleasi drivere si rezultatul e acelasi ..ecran negru in timp ce joc. posibil sa nu gasesc alte drivere