| AlinaGreeny a întrebat:

Am problema cu Iphone 6s. De la o vreme mi se inchide din senin chiar si la 40% baterie, mi se inchide doar daca sunt afara. Imi spune ca nu am baterie suficienta si nu mai porneste decat daca il conectez la incarcator. Tot cand sunt afara mi se mai inchide daca intru pe messenger si mai ales pe snapchat. La fel, se reporneste doar daca il bag la incarcat.

Ce imi puteti spune despre asta? Cum pot rezolva problema? Mentionez ca telefonul nu are mai mult de 10 luni.

1 răspuns:
| Beres_Andrei_1982 a răspuns:

Dul la Apple store și ți-l repara ei pe gratis ori de mai ai garanție folosestio