| imgirl a întrebat:

am un laptop acer aspire 3630 si am un buton de BT. mi-am activat bt de la telefon si am apasat pe buton si imi apare "niciun dispozitiv". vreau urgent sa pun muzica din laptop pe telefon.am lasat treaba cu BT ca am vazut ca nu vrea sa functioneze si am tot analizat laptopul prin toate partile sa gasesc un slot pentru card. dar nimic.probabil este pe undeva ascuns ca am o cunostinta care mi-a spus ca ea are cardul de la telefon microSD si adaptor.il pune in slotul din laptop si merge perfect...eu am si adaptor dar nu gasesc prostia aia de slot.va rooog ajutati-ma am mare nevoie :* multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| DjAnna a răspuns:

Pai pentru bt vezi odata daca e instalat driverul pentrubt si pentruslot nu stiu. la mine e in stanga jos dar laptopul meu e medion akoya p6618...