| lorenutza55 a întrebat:

am un laptop acer aspire si cand il deschid imi apare sa bag o parola, cineva mi-a zis sa apas enter lung, dar tot nu se deschide, ce sa mai incerc? mersi

3 răspunsuri:
| alex2009 a răspuns:

Daca nu mai sti parola singura solutie de a putea folosi leptopul este sa reinstalezi Windowsul.

| AndreeaBia a răspuns:

Va trebui sa bagi parola calculatorului.trebuie s-o ai macar pe o foaie, altfen nu prea poti intra

| *^_^*o¦EMO~Kids*^_^*o¦ a răspuns:

Te ajut eu mai bine. SI eu am asa ceva la pc adica am avut si nu stiam ce sa mai fac si m-am enervat si cand a aparut chestia aia mie mi-a aparut user si parola si am dat doar enter simplu si mi-a mers alt ceva nu este daca nici asa nu merge sory