| anonim_4396 a întrebat:

Am un laptop Acer de o luna si astazi cand l-am pornit am stat foarte mult pana sa il pot utiliza, in jur de 20 de minute. Folosesc Windows 7, si problema apare dupa ce introduc parola,am ecranul negru doar cu cursorul, dupa vreo 10 minute apare si bara de start ca abia la final dupa inca 10 minute sa imi apara si icoanele. In tot timpul acesta nu pot sa fac nimic pe laptop nu raspunde la nicio comanda. Dupa acest timp pot sa il folosesc ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic. Care este problema?

2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Cine a instalat wind pe el? Am auzit ca in Romania se vind calculatoare fara sistem de operare pe ele.Ei na uite asa daca oamenii accepta asa ceva uite unde se ajunge. Poate o fi de la wind nu o fi instalat cum trebuie.Problema este ca cineva mai priceput cit de cit trebuie sa vada acel calculaor.Asa dupa ureche mai greu sa poti depista problema.

| SainTsouL a răspuns:

Ai putea sa-l duci la garantie..ar fi mai sigur si mai eficient