| alex495 a întrebat:

Salutare, am si o problema la laptop ul meu Acer E5-551G. De o vreme dupa ce introduc parola la cont windows cand normal ar treb sa apara desktop ul imi da black screen si vad doar cursorul. Am mai avut problema asta si acum o saptamana, am dat restore si n au mai fost probleme, acum iar a inceput. Care ar fi problema? Nu vreau tutoriale sa umblu eu in el sau link uri la forumuri. Din propria experienta cum a ti rezolvat?

1 răspuns:
| euionut27 a răspuns:

Buna!
WIndowsul trebuie activat, sau ai un virus. Solutia: reinstaleaza windowsul si formateaza tot.
HAve fun...