| anonim_4396 a întrebat:

Am un laptop ACER Extensa 5635z.As vrea sa stiu unde gasesc bluetooth-ul in el.Langa butonul de pornire, am un buton pe care este semnul bluetooth, iar daca apas pe el imi apare pe ecran semnul bluetooth si un X mare intr-un cerc rosu...As vrea sa stiu cum pot sa il instalez. V-as fi recunoscatoare daca m-ati ajuta.Astept raspunsuri cat mai curand.Va multumesc anticipat:*!

1 răspuns:
| costyvas a răspuns:

Intra pe link'ul de mai jos si selecteaza sub sistemul de operare: Bluetooth Driver - parca e primul care iti apare! Eroarea e clar de la driver. Bafta!
http://support.acer-euro.com/drivers/notebook/ex_5630.html