| MaryMaria21 a întrebat:

Buna,am un laptop ASUS care a fost stins de surioara mea in timp ce vizionam un film si acum cand il aprind apare doar imaginea cu ASUS care se tot repeta.Ce pot sa fac?
Va rog mult sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| GabrielStn a răspuns:

Se restarteaza sau ce se intampla de se repeta acea imagine? ia un DVD/CD/stick bootabil si reinstaleaza Windows-ul sau pune pe cineva daca nu te descurci. O alta varianta ar fi sa mergi la un depanator sau service IT si sa ti-l faca contra cost.

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Sa te duci la service!