| TinKode123 a întrebat:

am un laptop care are ecranul spart. Se mai vede cate ceva pe el, dar problema mea este ca vreau sa schimb windosul si pot, dar vreau ca totul sa se vada pe monitorul extern ma refer cand se deschide logo-ul si restul, intrebarea mea este daca anulez monitorul primar adica al laptopului sa scot mufa aia sau sa il scot de tot o sa imi apara totul pe monitorul extern?

5 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Normal cand conectezi un monitor prin vga-ul de la laptop iti baga imaginea pe monitor, nu trebuie sa dezactivezi/scoti nicio mufa.

| K0sti a răspuns:

Ii faci de ras numele lui TinKode cu intrebarea asta...

| TinKode123 explică (pentru K0sti):

Dude, nu ma dau drept el laughing Doar ca il respect pentru ce a facut.

| CPAElites a răspuns:

Apesi pe Fn + o tasta care are o image cu un monitor pe ea. cred ca F2? Ce laptop ai?

| TinKode123 explică (pentru CPAElites):

Am pe F4 dar nu merge, el imi reda pe monitorul extern dar dupa ce termina ce se termina logo-ul imi apare desktop-ul, eu vreau sa vad si bios si tot la asta ma refer.