| Diamondsz a întrebat:

Am un laptop Lenovo si apare ecranul negru.Ce pot face?(mentionez ca in urma cu cateva ore mergea perfect). FUndA!

Răspuns Câştigător
| Octavian003 a răspuns:

Salut! Tot Lenovo am si eu si am avut aceeasi problema. Mergea, se auzea ca se deschide si ca ruleaza dar ecranul era negru, nu se vedea nimic. Am fost cu el la firma de unde l-am cumparat deoarece il am in garantie si mi l-au reparat ei fara niciun cost. A durat in jur de 2 saptamani deoarece, dupa cum mi-a zis tipa de acolo, nu au service in Romania si a trebuit trimis in alta tara. Dupa ce mi l-au adus mi-au spus ca mi-au schimbat placa video. Asta s-a intamplat acum aproximativ 4 luni, totul a mers ok de atunci, nu am mai avut probleme cu el.

1 răspuns:
| TheSmith a răspuns:

Placa video defecta!