| AnaElena a întrebat:

am un laptop marca Acer. Imi porneste imi apare ca se incarca si cand sa imi apara iconitele de la my computer si restul imi apare negru, dar la inceput imi arata ca se incarca( imi arata Windows xp si jos ca se incarca) cum e normal dar dupa imi apare negru. Va rog ajutati-ma!cryingcrying(
Astept raspunsul dumneavostra!

5 răspunsuri:
| cby a răspuns:

Nu am idee ce se intimpla, cred ca ar trebui sa revii cu explicatii. Vrei sa spui ca apar icoanele dar nu si imaginea de pe desktop? Incearca un refresh (click dreapta pe ecran si alegi Refresh din lista sau apesi F5).

| dabulino a răspuns:

Cum adica iti apare negru? Iti intra display-ul in stand-by sau imaginea de pe display este de culoare neagra? Fii mai explicita pentru a putea sa te ajutam cu problema ta.

| white2 a răspuns:

...ramane asa negru?

| αғғιхoιd a răspuns:

Pai cred ca cea mai buna solutie e sa iti reinstalezi windows`u.

| rumosu a răspuns:

Creca trebuie reinstalat windowsu sau ii intra in stanby singur