| florinbolo a întrebat:

Buna!
Am un laptop toshiba si am o problema cu bateria.Se incarca foarte repede(15 minute) si ledul se face verde. Dar bateria ramane la 7%.
Nu se incarca peste 7%. Am descarcat programul everest si imi spune ca este 0% uzata.
Calibrare nu stiu cum sa fac caci bateria nu se incarca complet, ca apoi sa o pot descarca.
Ceva pareri?

Răspuns Câştigător
| monstrulet a răspuns:

Incearca sa lasi bateria la incarcat cu leptopul stins, daca se intampla la fel... ar fi cazul sa iei una noua.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimbă bateria cu una nouă