| soramika a întrebat:

Am un LCD Samsung cu port USB dar cand vreau sa ma uit la filme de pe stick nu imi ia si subtitrarea.Am setat subtitrare ACTIVAT pe modul TV dar nu cred ca are nici o legatura cu stickul.M a puteti sfatui ce sa fac pentru a vedea filmul cu subtitrare?
Va multumesc!

1 răspuns:
| VaLy_Alex_1990 a răspuns:

Pai incearca sa bagi sitck`ul si in altceva in pc sau nu stiu ce mai ai tu sau prieteni si sa vezi daca merge cu subtitrare are o problema LCD`ul daca nu stick`ul nu are subtitrare...