| IliadisJunior a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru. Mi-am cumparat un televizor Samsung SMART. Cand vreau sa pun un film de pe un stick merge dar fara subtitrare, iar daca il pun inapoi pe laptop merge cu subtitrare. Ce pot face sa vad filmul cu subtitrare pe televizor. Funda happy!

Răspuns Câştigător
| mihai9996 a răspuns:

Incearca sa copiezi cu copy paste textul de la film la subtritare ...ca si la mine daca are un punct in plus subtritarea nu mai merge

| IliadisJunior explică (pentru mihai9996):

Fi mai explicit te rog, adica textul de la film? happy

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Subtitrarea trebuie sa aiba acelasi nume cu filmul. In plus de asta, citeste in carte, ca de aia ti-o da producatorul si vezi ce tipuri de subtitrari accepta!

| mihai9996 a răspuns:

Daa..este simplu textul de la film daa...copiazal in subtritare...de ex filmul. pain and gain 2013 in subtritarea lui sa scrie tot pain and gain 2013 ...incearca si spune-mi dca a mers

| IliadisJunior explică (pentru mihai9996):

Woww, a mers.Multumesc mult!

| mihai9996 a răspuns:

happy..ok..ma bucur ca te-am ajutat