| ZapacealaAa a întrebat:

Am un Nokia 500 de fiecare data cand deblochez telefonul imi cere codul de restaurant. De unde pot schimba sa nu mi-l mai ceara de fiecare data? E destul de enervant ca la fiecare deblocare sa tastez codul. Astept putin ajutorbig grin

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Incearca:1` Tasta meniu, 2`Setari, 3`Telefon, 4`Manager telefon, s-au Setari siguranta, Telefon si cartela sim.pentru codul PIN dezactivezi folosirea codului, introduci codul si OK.

2 răspunsuri:
| ZapacealaAa explică:

Codul de siguranta nu stiu sa-l scotbig grin PIN-ul ii scosbig grin pana la telefon si cartela sim am ajuns mai departe codul de siguranta ma lasa doar sa-l schimb alta setare asupra lui n-am vazut sa fie

| ZapacealaAa explică:

COD DE SIGURANTAhappy scuza-ti greseala de scriere